Orędzie z 25.10 2017r.

„Drogie dzieci! Wzywam was, byście w tym czasie łaski byli modlitwą. Wszyscy macie swoje problemy, kłopoty, troski i niepokoje. Niech święci będą dla was wzorem i zachętą do świętości, Bóg będzie blisko was i doświadczycie odnowy w poszukiwaniu poprzez osobiste nawrócenie. Wiara będzie dla was nadzieją, a w waszych sercach zapanuje radość. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Orędzie z 2.10 2017r.

Drogie dzieci, Zwracam się do was jako matka, prostymi słowami, lecz pełnymi miłości i troski o swoje dzieci, które zostały mi powierzone przez mojego Syna. Natomiast mój Syn, który jest z wiecznej teraźniejszości, On przemawia do was słowami życia i zasiewa miłość w otwartych sercach. Dlatego proszę was, apostołowie mojej miłości, miejcie otwarte serca zawsze gotowe do miłosierdzia i przebaczenia. Przez mojego Syna zawsze przebaczycie bliźnim, gdyż będzie w was pokój. Moje dzieci, troszczcie się o swoją duszę, gdyż to jest jedyne co do was należy. Zapominacie o ważności rodziny. Rodzina nie powinna być miejscem bólu i cierpienia, lecz miejscem zrozumienia i czułości. Rodziny, które próbują żyć według mojego Syna, żyją we wzajemnej miłości. Kiedy mój Syn był jeszcze mały, mówił mi, że wszyscy ludzie są braćmi. Zatem zapamiętajcie, apostolowie mojej miłości, że wszyscy ludzie, których spotykacie, rodzina, są braćmi w moim Synu. Moje dzieci, nie traćcie czasu na rozmyślanie o przyszłości i nie zamartwiajcie się. Troszczie się jedynie o to jak dobrze przeżyć każdą chwilę według woli mojego Syna, a będziecie mieć pokój. Moje dzieci, nigdy nie zapominajcie o modlitwie za swoich pasterzy. Módlcie się, aby oni mogli wszystkich ludzi zaakceptować jako swoje dzieci i by w moim Synu stali się dla nich ojcami duchowymi. Dziękuję wam. ”

Orędzie z 25.09 2017r.

„Drogie dzieci! Wzywam was, abyście byli bardziej szczodrzy w wyrzeczeniu, poście i modlitwie w intencji wszystkich, którzy są kuszeni, a są waszymi braćmi i siostrami. W szczególny sposób proszę was, abyście modlili się za księży i wszystkie [osoby] konsekrowane, aby jeszcze żarliwiej kochali Jezusa, aby Duch Święty wypełnił ich serca radością, aby dawali świadectwo o Niebie i tajemnicy niebieskiej. Wiele dusz [pogrążonych] jest w grzechu, bo nie ma ludzi, którzy się ofiarują i modlą o ich nawrócenie. Jestem z wami i modlę się za was, aby wasze serca były wypełnione radością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. ”

Rekolekcje "Uzdrowienie relacji międzyludzkich"

Wydarzenia » Rekolekcje w parafii » Rekolekcje "Uzdrowienie relacji międzyludzkich"

W terminie od 15 do 18 grudnia 2016r. miały miejsce w naszej parafii rekolekcje adwentowe, których ogólnym tematem i celem było "Uzdrowienie relacji międzyludzkich". W rekolekcjach towarzyszyła nam Pani Jadwiga Choroszy.

Pani Jadwiga mieszka w Jeleniej Górze. Pzez wiele lat była koordynatorem Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji  Wrocławskiej. Obecnie głosi rekolekcje dla wspólnot modlitewnych w Polsce i za granicą. Wywodzi się z Domowego Kościoła w ruchu Światło – Życie. Posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie. Prowadzi  pomoc dla kobiet z syndromem postaborcyjnym i współpracuje z księżmi egzorcystami.  W naszej diecezji głosiła już rekolekcje w Nowym Sączu,  Brzesku, Brunarach, Olszance, Centrum Ruchu Światło Życie w Krościenku nad Dunajcem i Krynicy Zdroju.

Program:

Czwartek 15 grudnia:  7.00 i 18.00

Piątek  16 grudnia:     7.00 i 18.00

Sobota 17 grudnia:     8.00 i 18.00

Niedziela 18 grudnia: 7.00 9.00 11.00

Poniżej zapis poszczególnych konferencji.