Wizyt:
Dzisiaj: 3Wszystkich: 316176

Orędzie, 25 lipca 2020 r.

„Drogie dzieci! W tym niespokojnym czasie, gdzie diabeł zbiera żniwo dusz, by je do siebie przyciągnąć, wzywam was do wytrwałej modlitwy, abyście w modlitwie odkryli Boga miłości i nadziei. Dzieci, weźcie krzyż do rąk. Niech będzie dla was wskazówką, że miłość zawsze zwycięża, w szczególny sposób teraz, gdy krzyż i wiara są odrzucone. Bądźcie odbiciem i przykładem [poprzez] wasze życie, że wiara i nadzieja są wciąż żywe i nowy świat pokoju jest możliwy. Jestem z wami i oręduję za wami przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Rekolekcje szkolne 2017

Wydarzenia » Rekolekcje szkolne 2017

W dniach od 20 do 22 marca odbyły się w naszej parafii rekolekcje szkolne, w czasie których katechezy przeprowadziła Siostra Izajasza Kowalczyk ze zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus.

Siostra Izajasza prowadziła w naszej parafii sobotnie spotkania formacyjne Grupy Modlitewnej Dzieci Pomocników Maryi, od wielu lat katechizuje i jest autorką homilii adwentowych dla dzieci „Fatimskie Znaki”,  które ukazały się w 2016 roku nakładem wydawnictwa „Promyczek dobra”. Obecnie pracuje w Lublinie.

Poniżej umieszczamy zdjęcia i zapis audio poszczególnych katechez.

Siostra Izajasza wyraża zgodę na wykorzystanie wszelkich pomysłów i treści zawartych w tych katechezach w ramach jakiejkolwiek działalności katechetycznej, bądź formacyjnej.

Galeria Zdjęć >>>