Wizyt:
Dzisiaj: 1402Wszystkich: 234932

Orędzie, 25 marca 2020 r.

Drogie dzieci! Jestem z wami przez wszystkie te lata, by was poprowadzić na drogę zbawienia. Wróćcie do mego Syna, wróćcie do modlitwy i postu. Dzieci, pozwólcie, żeby Bóg mówił [do] waszego serca, bo szatan panuje i pragnie zniszczyć wasze życia i ziemię, po której chodzicie. Bądźcie odważni i zdecydujcie się na świętość. Nawrócenie zobaczycie w waszych sercach i rodzinach, modlitwa będzie wysłuchana, Bóg usłyszy wasze wołanie i da wam pokój. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Relolekcje Wielkopostne 2020

Wydarzenia » Relolekcje Wielkopostne 2020

O 1 do 4 marca w naszej parafii  odbywały się rekolekcje wielkopostne. Słowo Boże głosił ks. Wojciech Cabak z parafii Borki. Poniżej przedstawiamy zapis audio poszczególnych nabożeństw i homilii.