Wizyt:
Dzisiaj: 29Wszystkich: 227131

Orędzie, 25 marca 2020 r.

Drogie dzieci! Jestem z wami przez wszystkie te lata, by was poprowadzić na drogę zbawienia. Wróćcie do mego Syna, wróćcie do modlitwy i postu. Dzieci, pozwólcie, żeby Bóg mówił [do] waszego serca, bo szatan panuje i pragnie zniszczyć wasze życia i ziemię, po której chodzicie. Bądźcie odważni i zdecydujcie się na świętość. Nawrócenie zobaczycie w waszych sercach i rodzinach, modlitwa będzie wysłuchana, Bóg usłyszy wasze wołanie i da wam pokój. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Modlitwa uwolnienia

Zanim poprosisz kapłana, bądź grupę modlitewną posługującą modlitwą o uwolnienie o przeprowadzenie takiej modlitwy nad Tobą -  posłuchaj rekolekcji ks. Dominika Chmielewskiego zamieszczonych poniżej. Jeżeli coś odnosi się do Twojej aktualnej sytuacji to sobie zapisz, lub zapamiętaj. Piąta konferencja jest modlitwą, więc wysłuchaj jej modląc się i aktem woli zgadzaj się z modlitwą wypowiadaną przez kapłana. Po przesłuchaniu szóstej i siódmej konferencji wydrukuj sobie rachunek sumienia umieszczony poniżej i w przygotowaniu do spowiedzi świętej uwzględnij to wszystko, co on zawiera w kontekście Twojej historii życia i usłyszanych konferencji. Zanim przystąpisz do spowiedzi wybacz całkowicie i bezwarunkowo w Imię Jezusa wszystkim ludziom wszelkie krzywdy i zranienia jakich od nich doznałeś. Wybacz sobie samemu to, czego sobie nie wybaczyłeś i wyrzeknij się wszelkiego żalu i pretensji jakie kiedykolwiek miałeś do Pana Boga. Wyrzeknij się wszelkich duchów, którym dałeś dostęp do siebie i wyznaj wiarę.  W czasie spowiedzi świętej nazywaj grzechy wprost po imieniu bezwzględnie oskarżając się. Nie szukaj usprawiedliwienia, tylko się oskarżaj i przyznawaj do nich wprost. To Ty się oskarżasz, a Jezus Cię usprawiedliwia.  Oprócz grzechów i rzeczy, o których mowa w konferencjach i rachunku sumienia wyznaj wszystkie grzechy z całego życia, których nie wyznawałeś wprost, tylko ogólnie - ze wstydu, bądź ze strachu. Po spowiedzi świętej weź udział we mszy św. przystępując do komunii św. Po spełnieniu tych wszystkich warunków wysłuchaj ósmej konferencji aktem woli włączając się w tę modlitwę.