2. 03 2019

„Drogie dzieci Nazywam was apostołami mojej miłości. Wskazuję wam na mojego Syna, który jest prawdziwym pokojem i prawdziwą miłością. Jako Matka, z łaski Bożej, pragnę prowadzić was ku Niemu. Przeto, moje dzieci, wzywam was, abyście przyjrzeli się sobie (w świetle) mojego Syna, abyście sercem wpatrywali się w Niego i sercem zobaczyli gdzie wy jesteście i dokąd zmierza wasze życie. Moje dzieci wzywam was do zrozumienia, że dziękując mojemu Synowi, żyjecie z Jego miłości i ofiary. Prosicie mojego Syna, by zmiłował się nad wami, natomiast Ja wzywam WAS do miłosierdzia. Prosicie Go, by okazał wam dobroć i wybaczenie, a ileż czasu ja proszę was, moje dzieci, abyście wybaczali i miłowali wszystkich ludzi, których spotykacie. Kiedy sercem pojmiecie moje słowa, pojmiecie i poznacie prawdziwą miłość i będziecie mogli być apostołami tej miłości, moimi apostołami, moimi drogimi dziećmi. Dziękuję wam.”

25. 02 2019
„Drogie dzieci! Dziś wzywam was do nowego życia. Nie ważne ile macie lat, otwórzcie wasze serce Jezusowi, który was przemieni w tym czasie łaski i wy, jak przyroda, będziecie się odradzać do nowego życia w miłości Bożej i otworzycie wasze serce [dla] nieba i rzeczy niebieskich. Jestem jeszcze z wami, bo Bóg, z miłości do was, mi zezwolił. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Modlitwa uwolnienia

Zanim poprosisz kapłana, bądź grupę modlitewną posługującą modlitwą o uwolnienie o przeprowadzenie takiej modlitwy nad Tobą -  posłuchaj rekolekcji ks. Dominika Chmielewskiego zamieszczonych poniżej. Jeżeli coś odnosi się do Twojej aktualnej sytuacji to sobie zapisz, lub zapamiętaj. Piąta konferencja jest modlitwą, więc wysłuchaj jej modląc się i aktem woli zgadzaj się z modlitwą wypowiadaną przez kapłana. Po przesłuchaniu szóstej i siódmej konferencji wydrukuj sobie rachunek sumienia umieszczony poniżej i w przygotowaniu do spowiedzi świętej uwzględnij to wszystko, co on zawiera w kontekście Twojej historii życia i usłyszanych konferencji. Zanim przystąpisz do spowiedzi wybacz całkowicie i bezwarunkowo w Imię Jezusa wszystkim ludziom wszelkie krzywdy i zranienia jakich od nich doznałeś. Wybacz sobie samemu to, czego sobie nie wybaczyłeś i wyrzeknij się wszelkiego żalu i pretensji jakie kiedykolwiek miałeś do Pana Boga. Wyrzeknij się wszelkich duchów, którym dałeś dostęp do siebie i wyznaj wiarę.  W czasie spowiedzi świętej nazywaj grzechy wprost po imieniu bezwzględnie oskarżając się. Nie szukaj usprawiedliwienia, tylko się oskarżaj i przyznawaj do nich wprost. To Ty się oskarżasz, a Jezus Cię usprawiedliwia.  Oprócz grzechów i rzeczy, o których mowa w konferencjach i rachunku sumienia wyznaj wszystkie grzechy z całego życia, których nie wyznawałeś wprost, tylko ogólnie - ze wstydu, bądź ze strachu. Po spowiedzi świętej weź udział we mszy św. przystępując do komunii św. Po spełnieniu tych wszystkich warunków wysłuchaj ósmej konferencji aktem woli włączając się w tę modlitwę.