Wizyt:
Dzisiaj: 1Wszystkich: 316174

Orędzie, 25 lipca 2020 r.

„Drogie dzieci! W tym niespokojnym czasie, gdzie diabeł zbiera żniwo dusz, by je do siebie przyciągnąć, wzywam was do wytrwałej modlitwy, abyście w modlitwie odkryli Boga miłości i nadziei. Dzieci, weźcie krzyż do rąk. Niech będzie dla was wskazówką, że miłość zawsze zwycięża, w szczególny sposób teraz, gdy krzyż i wiara są odrzucone. Bądźcie odbiciem i przykładem [poprzez] wasze życie, że wiara i nadzieja są wciąż żywe i nowy świat pokoju jest możliwy. Jestem z wami i oręduję za wami przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

wstawiennictwo.pl

Grupy modlitewne » wstawiennictwo.pl

W parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krynicy Zdroju działa Grupa Modlitwy Wstawienniczej św. Łukasza www.wstawiennictwo.pl

Raz w miesiącu w Kościele Zdrojowym jest sprawowana msza święta w intencjach grupy połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu.

W związku z ograniczeniami serwera obsługującego stronę internetową tej wspólnoty poniżej zamieszczamy zapis audio poszczególnych czuwań modlitewnych.

13 września 2016 gościliśmy Ojca Zbigniewa - Franciszkanina  z Niepokalanowa: