Wizyt:
Dzisiaj: 132Wszystkich: 319748

Orędzie, 25 lipca 2020 r.

„Drogie dzieci! W tym niespokojnym czasie, gdzie diabeł zbiera żniwo dusz, by je do siebie przyciągnąć, wzywam was do wytrwałej modlitwy, abyście w modlitwie odkryli Boga miłości i nadziei. Dzieci, weźcie krzyż do rąk. Niech będzie dla was wskazówką, że miłość zawsze zwycięża, w szczególny sposób teraz, gdy krzyż i wiara są odrzucone. Bądźcie odbiciem i przykładem [poprzez] wasze życie, że wiara i nadzieja są wciąż żywe i nowy świat pokoju jest możliwy. Jestem z wami i oręduję za wami przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Chór Parafialny

Nasz Chór działa od lutego 2015 roku. Jego założycielem i dyrygentem jest nasz organista Pan Bogdan Haza. Do chóru należy 35 osób.

8 grudnia 2015. Nabożeństwo wieczorne zostało poprzedzone wykonaniem hymnu "Akatistos".

24 stycznia 2016. W naszej parafii odbył się wieczór kolęd z udziałem licznych gości, chórów i zespołów muzycznych.

Koncert Kolęd 29 stycznia 2017 r.

&feature=youtu.be