Wizyt:
Dzisiaj: 341Wszystkich: 273674

Orędzie, 25 maja 2020 r.
„Drogie dzieci! Módlcie się ze mną o nowe życie was wszystkich. Kochane Dzieci, w swoich sercach wiecie, co trzeba zmienić: wróćcie do Boga i Jego przykazań, aby Duch Święty przemienił wasze życie i oblicze tej ziemi, która potrzebuje odnowy w Duchu. Bądźcie modlitwą za tych wszystkich, którzy się nie modlą, bądźcie radością za tych wszystkich, którzy nie widzą wyjścia, nieście światło w ciemności tego niespokojnego czasu. Módlcie się i szukajcie pomocy i opieki świętych, abyście i wy mogli tęsknić za niebem i niebiańską rzeczywistością. Jestem z wami i wszystkich was chronię i błogosławię moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Orędzie, 25 kwietnia 2020 r.
„Drogie dzieci! Niech ten czas będzie dla was zachętą do osobistego nawrócenia. Kochane dzieci, módlcie się w samotności do Ducha Świętego, by was wzmocnił w wierze i ufności Bogu, abyście byli godni dawać świadectwo miłości, którą Bóg was obdarowuje poprzez moją obecność. Nie pozwólcie, aby pokusy zatwardziły wasze serce i aby modlitwa była jak pustynia. Bądźcie odbiciem miłości Bożej i waszym życiem [dawajcie] świadectwo Zmartwychwstałego Jezusa. Jestem z wami i wszystkich was kocham moją matczyną miłością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Chór Parafialny

Nasz Chór działa od lutego 2015 roku. Jego założycielem i dyrygentem jest nasz organista Pan Bogdan Haza. Do chóru należy 35 osób.

8 grudnia 2015. Nabożeństwo wieczorne zostało poprzedzone wykonaniem hymnu "Akatistos".

24 stycznia 2016. W naszej parafii odbył się wieczór kolęd z udziałem licznych gości, chórów i zespołów muzycznych.

Koncert Kolęd 29 stycznia 2017 r.

&feature=youtu.be