Wizyt:
Dzisiaj: 30Wszystkich: 227132

Orędzie, 25 marca 2020 r.

Drogie dzieci! Jestem z wami przez wszystkie te lata, by was poprowadzić na drogę zbawienia. Wróćcie do mego Syna, wróćcie do modlitwy i postu. Dzieci, pozwólcie, żeby Bóg mówił [do] waszego serca, bo szatan panuje i pragnie zniszczyć wasze życia i ziemię, po której chodzicie. Bądźcie odważni i zdecydujcie się na świętość. Nawrócenie zobaczycie w waszych sercach i rodzinach, modlitwa będzie wysłuchana, Bóg usłyszy wasze wołanie i da wam pokój. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Rekolekcje dla mlodzieży

Ks. Dominik Chmielewski » Rekolekcje dla mlodzieży

Rekolekcje dla młodzieży

W dniach 17-19 marca 2016 roku, Ks. Dominik Chmielewski przeprowadził w parafii pw. Świętego Krzyża w Łapach /diecezja łomżyńska/ Wielkopostne Rekolekcje dla Młodzieży, które były transmitowane przez Radio Maryja.

Poniżej zapis audio rekolekcji i audycji wieczornych transmitowanych w ramach programu "Rozmowy niedokończone", oraz program Westerplatte młodych z Telewizji Trwam.