Wizyt:
Dzisiaj: 132Wszystkich: 319748

Orędzie, 25 lipca 2020 r.

„Drogie dzieci! W tym niespokojnym czasie, gdzie diabeł zbiera żniwo dusz, by je do siebie przyciągnąć, wzywam was do wytrwałej modlitwy, abyście w modlitwie odkryli Boga miłości i nadziei. Dzieci, weźcie krzyż do rąk. Niech będzie dla was wskazówką, że miłość zawsze zwycięża, w szczególny sposób teraz, gdy krzyż i wiara są odrzucone. Bądźcie odbiciem i przykładem [poprzez] wasze życie, że wiara i nadzieja są wciąż żywe i nowy świat pokoju jest możliwy. Jestem z wami i oręduję za wami przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Parafia Rzymsko - Katolicka
Najświętszej Maryi Panny - Królowej Polski
Olszanka 95,
33-386 Podegrodzie,

telefon: 18-44-90-240

e-mail: kancelaria@parafiaolszanka.pl

Konto Bankowe:
Bank Spółdzielczy Podegrodzie
48 8814 0003 2000 0000 5063 0001

Uwaga. O. Augustyn Pelanowski, Ks. Dominik Chmielewski, oraz ks. Piotr Glas nie pracują w naszej parafii i nie są z nią w żaden sposób związani. Ich rekolekcje, które udstępniamy, służą dobru duchowemu naszej wspólnoty i wszystkich zainteresowanych. Parafia nie jest upoważniona do udzielania jakichkolwiek informacji kontaktowych dotyczących w/w księży.