Wizyt:
Dzisiaj: 286Wszystkich: 177063

25 grudnia 2019r.

Drogie dzieci!

Niosę wam mojego Syna Jezusa, aby was błogosławił i odsłonił wam Swoją miłość, która pochodzi z Nieba. Wasze serce tęskni za pokojem, którego jest coraz mniej na ziemi. Dlatego ludzie są daleko od Boga, a dusze są chore i podążają ku duchowej śmierci. Jestem z wami, małe dzieci, aby was prowadzić po tej drodze zbawienia, na którą wzywa was Bóg.

Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

25 grudnia 2019r. Orędzie przekazane Jakovowi

Na ostatnim codziennym objawieniu Jakova w 1998 roku Matka Boża powiedziała mu, że będzie miał objawienia raz w roku, na Boże Narodzenie. Tak było i w tym roku. Jakov po objawieniu przekazał następujące orędzie:

Drogie dzieci!

Dzisiaj, w ten dzień łaski, w szczególny sposób wzywam was, byście otworzyli wasze serca i prosili Jezusa, aby umocnił waszą wiarę. Dzieci, poprzez modlitwę sercem, wiarę i uczynki poznacie, co znaczy żyć szczerym życiem chrześcijańskim. Wielokrotnie, dzieci, wasze życie i wasze serca przytłacza ciemność, ból i krzyże. Nie chwiejcie się w wierze i nie pytajcie się dlaczego, myśląc, że jesteście sami i pozostawieni, ale otwórzcie wasze serca, módlcie się i mocno wierzcie, a wtedy wasze serce odczuje Bożą bliskość i to, że Bóg was nigdy nie porzuca i że jest w każdej chwili obok was. Poprzez modlitwę i wiarę Bóg odpowie na każde wasze dlaczego, a każdy wasz ból, ciemność i krzyż przetworzy w światłość.

Dziękuję wam.

2 grudnia 2019r.

Drogie dzieci!
    Kiedy patrzę na was, którzy kochacie mojego Syna, moje Serce napełnia się błogością. Błogosławię was matczynym błogosławieństwem. Matczynym błogosławieństwem błogosławię także waszych pasterzy – was, którzy głosicie słowa mojego Syna, błogosławicie Jego rękami i kochacie Go tak bardzo, że jesteście gotowi z radością podjąć każdą ofiarę dla Niego. Wy podążacie za Nim, który był pierwszym pasterzem, pierwszym misjonarzem.
    Dzieci moje, apostołowie mojej miłości, żyć i pracować dla innych – dla tych wszystkich, których kochacie w moim Synu – jest radością i pocieszeniem ziemskiego życia. Jeśli przez modlitwę, miłość i ofiarę Królestwo Boże jest w waszych sercach, to życie jest dla was radosne i pogodne. Pośród tych, którzy kochają mojego Syna i którzy wzajemnie się miłują przez Niego, nie potrzeba słów. Wystarczy spojrzenie, aby słyszało się niewypowiedziane słowa i niewyrażone uczucia. Tam, gdzie panuje miłość, nie liczy się już czasu. Jesteśmy z wami.
    Mój Syn was zna i kocha. To miłość doprowadza was do Mnie i dzięki tej miłości będę przychodzić do was i mówić wam o dziełach zbawienia. Pragnę, aby wszystkie moje dzieci miały wiarę i odczuwały moją matczyną miłość, która prowadzi ich do Jezusa. Dlatego wy, dzieci moje, tam, gdzie idziecie, promieniejcie miłością i wiarą jako apostołowie miłości.
Dziękuję wam.

25 listopada 2019r.

Drogie dzieci!
    Niech ten czas będzie dla was czasem modlitwy.
    Bez Boga nie macie pokoju. Dlatego, małe dzieci, módlcie się o pokój w waszych sercach i rodzinach, tak by Jezus mógł się narodzić w was i dać wam Swoją miłość i błogosławieństwo.
    Świat doświadcza wojny, bo serca są pełne nienawiści i zazdrości. W oczach można dostrzec, małe dzieci, brak pokoju, bo nie pozwoliliście, aby Jezus narodził się w waszym życiu. Szukajcie Go, módlcie się, a On podaruje wam siebie w Dziecku, które jest radością i pokojem.
    Jestem z wami i modlę się za was.
Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Forum Krynica 2017

Wydarzenia » Forum Krynica 2017

W dniach 10 - 11 czerwca 2017r. odbyło się w Krynicy - Zdroju Pierwsze Forum Ewangelizacyjne "Godzina Miłosierdzia". Poniżej przedstawiamy program i zapis poszczególnych konferencji i nabożeństw. [Przepraszamy za słabą jakość dźwięku].

Program:

SOBOTA 10.06.17

10:00
Oficjalne rozpoczęcie Forum, zawiązanie wspólnot, wprowadzenie w modlitwę, zespół muzyczny Confessio
Konferencja o. Robert Więcek
Zespół muzyczny Confesio