Wizyt:
Dzisiaj: 132Wszystkich: 319748

Orędzie, 25 lipca 2020 r.

„Drogie dzieci! W tym niespokojnym czasie, gdzie diabeł zbiera żniwo dusz, by je do siebie przyciągnąć, wzywam was do wytrwałej modlitwy, abyście w modlitwie odkryli Boga miłości i nadziei. Dzieci, weźcie krzyż do rąk. Niech będzie dla was wskazówką, że miłość zawsze zwycięża, w szczególny sposób teraz, gdy krzyż i wiara są odrzucone. Bądźcie odbiciem i przykładem [poprzez] wasze życie, że wiara i nadzieja są wciąż żywe i nowy świat pokoju jest możliwy. Jestem z wami i oręduję za wami przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Forum Krynica 2018

Wydarzenia » Forum Krynica 2018

W dniach od 8 do 10 czerwca 2018r. w Krynicy Zdroju Miało miejsce II Forum Ewangelizacyjne "Godzina Miłosierdzia" pod hasłem "Czas Uzdrowienia". Wśród zaproszonych gości byli: O. Antonello Cadedu, ks. Dominik Chmielewski i ks. Artur Ważny.

Poniżej przedstawiamy zapis audio poszczególnych konferencji i modlitw.