Wizyt:
Dzisiaj: 28Wszystkich: 227130

Orędzie, 25 marca 2020 r.

Drogie dzieci! Jestem z wami przez wszystkie te lata, by was poprowadzić na drogę zbawienia. Wróćcie do mego Syna, wróćcie do modlitwy i postu. Dzieci, pozwólcie, żeby Bóg mówił [do] waszego serca, bo szatan panuje i pragnie zniszczyć wasze życia i ziemię, po której chodzicie. Bądźcie odważni i zdecydujcie się na świętość. Nawrócenie zobaczycie w waszych sercach i rodzinach, modlitwa będzie wysłuchana, Bóg usłyszy wasze wołanie i da wam pokój. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Forum Krynica 2018

Wydarzenia » Forum Krynica 2018

W dniach od 8 do 10 czerwca 2018r. w Krynicy Zdroju Miało miejsce II Forum Ewangelizacyjne "Godzina Miłosierdzia" pod hasłem "Czas Uzdrowienia". Wśród zaproszonych gości byli: O. Antonello Cadedu, ks. Dominik Chmielewski i ks. Artur Ważny.

Poniżej przedstawiamy zapis audio poszczególnych konferencji i modlitw.