Wizyt:
Dzisiaj: 326Wszystkich: 338611

Orędzie, 25 sierpnia  2020 r.
„Drogie dzieci! To jest czas łaski. Jestem z wami i ponownie wzywam was, wróćcie do Boga i modlitwy dopóki modlitwa nie będzie dla was radością. Dzieci, nie macie przyszłości ani pokoju dopóki wasze życie nie zacznie się [od] osobistego nawrócenia i przemiany w dobro. Zło się zatrzyma i pokój zapanuje w waszych sercach i na świecie. Dlatego, kochane dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Jestem z wami i oręduję przed moim synem Jezusem za każdym z was. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Orędzie, 25 lipca 2020 r.

„Drogie dzieci! W tym niespokojnym czasie, gdzie diabeł zbiera żniwo dusz, by je do siebie przyciągnąć, wzywam was do wytrwałej modlitwy, abyście w modlitwie odkryli Boga miłości i nadziei. Dzieci, weźcie krzyż do rąk. Niech będzie dla was wskazówką, że miłość zawsze zwycięża, w szczególny sposób teraz, gdy krzyż i wiara są odrzucone. Bądźcie odbiciem i przykładem [poprzez] wasze życie, że wiara i nadzieja są wciąż żywe i nowy świat pokoju jest możliwy. Jestem z wami i oręduję za wami przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Rekolekcje ks. Paweł Górowski

Wydarzenia » Rekolekcje w parafii » Rekolekcje ks. Paweł Górowski

Rekolekcje Wielkopostne zatytułowane "Naśladować [grzech] Boga" , które poprowadził w naszej Parafii od 13-15.03.2016r. Ks. Paweł Górowski

Poniżej program i zapis poszczególnych homilii i konferencji:

Niedziela, 13.03.2016r. – Ja cię nie potępiam, uważaj na siebie
  7.00 Msza święta z nauką ogólną dla wszystkich
  9.00 Msza święta z nauka ogólną dla wszystkich
14.15 Droga Krzyżowa
15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16.00 Msza święta z nauką ogólną dla wszystkich
Po Mszy świętej spotkanie dla młodzieży

Poniedziałek, 14.03.2016r. – Tyle lat Ci służyłem, mnie nic nie dałeś