Ostatnie orędzie

Orędzie z 25.10 2017r.

„Drogie dzieci! Wzywam was, byście w tym czasie łaski byli modlitwą. Wszyscy macie swoje problemy, kłopoty, troski i niepokoje. Niech święci będą dla was wzorem i zachętą do świętości, Bóg będzie blisko was i doświadczycie odnowy w poszukiwaniu poprzez osobiste nawrócenie. Wiara będzie dla was nadzieją, a w waszych sercach zapanuje radość. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Orędzie z 2.10 2017r.

Drogie dzieci, Zwracam się do was jako matka, prostymi słowami, lecz pełnymi miłości i troski o swoje dzieci, które zostały mi powierzone przez mojego Syna. Natomiast mój Syn, który jest z wiecznej teraźniejszości, On przemawia do was słowami życia i zasiewa miłość w otwartych sercach. Dlatego proszę was, apostołowie mojej miłości, miejcie otwarte serca zawsze gotowe do miłosierdzia i przebaczenia. Przez mojego Syna zawsze przebaczycie bliźnim, gdyż będzie w was pokój. Moje dzieci, troszczcie się o swoją duszę, gdyż to jest jedyne co do was należy. Zapominacie o ważności rodziny. Rodzina nie powinna być miejscem bólu i cierpienia, lecz miejscem zrozumienia i czułości. Rodziny, które próbują żyć według mojego Syna, żyją we wzajemnej miłości. Kiedy mój Syn był jeszcze mały, mówił mi, że wszyscy ludzie są braćmi. Zatem zapamiętajcie, apostolowie mojej miłości, że wszyscy ludzie, których spotykacie, rodzina, są braćmi w moim Synu. Moje dzieci, nie traćcie czasu na rozmyślanie o przyszłości i nie zamartwiajcie się. Troszczie się jedynie o to jak dobrze przeżyć każdą chwilę według woli mojego Syna, a będziecie mieć pokój. Moje dzieci, nigdy nie zapominajcie o modlitwie za swoich pasterzy. Módlcie się, aby oni mogli wszystkich ludzi zaakceptować jako swoje dzieci i by w moim Synu stali się dla nich ojcami duchowymi. Dziękuję wam. ”

 

Orędzie z 25.09 2017r.

„Drogie dzieci! Wzywam was, abyście byli bardziej szczodrzy w wyrzeczeniu, poście i modlitwie w intencji wszystkich, którzy są kuszeni, a są waszymi braćmi i siostrami. W szczególny sposób proszę was, abyście modlili się za księży i wszystkie [osoby] konsekrowane, aby jeszcze żarliwiej kochali Jezusa, aby Duch Święty wypełnił ich serca radością, aby dawali świadectwo o Niebie i tajemnicy niebieskiej. Wiele dusz [pogrążonych] jest w grzechu, bo nie ma ludzi, którzy się ofiarują i modlą o ich nawrócenie. Jestem z wami i modlę się za was, aby wasze serca były wypełnione radością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. ”

 

Więcej>>>

 

 

 

 

 

 

Rekolekcje ks. Paweł Górowski

Wydarzenia » Rekolekcje w parafii » Rekolekcje ks. Paweł Górowski

Rekolekcje Wielkopostne zatytułowane "Naśladować [grzech] Boga" , które poprowadził w naszej Parafii od 13-15.03.2016r. Ks. Paweł Górowski 

Poniżej program i zapis poszczególnych homilii i konferencji:

Niedziela, 13.03.2016r. – Ja cię nie potępiam, uważaj na siebie
  7.00 Msza święta z nauką ogólną dla wszystkich
  9.00 Msza święta z nauka ogólną dla wszystkich
14.15 Droga Krzyżowa
15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
16.00 Msza święta z nauką ogólną dla wszystkich
Po Mszy świętej spotkanie dla młodzieży

Poniedziałek, 14.03.2016r. – Tyle lat Ci służyłem, mnie nic nie dałeś
  6.30 Msza święta z nauką ogólną dla wszystkich
  8.30 Msza święta z nauką dla uczniów klasy 4-6
10.00 Nauka dla uczniów klasy 0-3
16.00 Adoracja i różaniec
17.00 Msza święta z nauką ogólną dla wszystkich

Wtorek, 15.03.2016r. – Idź i ty czyń podobnie, każdemu bez wyjątku
6.30 Msza święta z nauką ogólną dla wszystkich
8.30 Droga krzyżowa i nauka dla uczniów klasy 4-6
10.00 Droga krzyżowa i nauka dla uczniów klasy 0-3
16.00 Adoracja i różaniec
17.00 Msza święta z nauką ogólną dla wszystkich