Wizyt:
Dzisiaj: 310Wszystkich: 338595

Orędzie, 25 sierpnia  2020 r.
„Drogie dzieci! To jest czas łaski. Jestem z wami i ponownie wzywam was, wróćcie do Boga i modlitwy dopóki modlitwa nie będzie dla was radością. Dzieci, nie macie przyszłości ani pokoju dopóki wasze życie nie zacznie się [od] osobistego nawrócenia i przemiany w dobro. Zło się zatrzyma i pokój zapanuje w waszych sercach i na świecie. Dlatego, kochane dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Jestem z wami i oręduję przed moim synem Jezusem za każdym z was. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Orędzie, 25 lipca 2020 r.

„Drogie dzieci! W tym niespokojnym czasie, gdzie diabeł zbiera żniwo dusz, by je do siebie przyciągnąć, wzywam was do wytrwałej modlitwy, abyście w modlitwie odkryli Boga miłości i nadziei. Dzieci, weźcie krzyż do rąk. Niech będzie dla was wskazówką, że miłość zawsze zwycięża, w szczególny sposób teraz, gdy krzyż i wiara są odrzucone. Bądźcie odbiciem i przykładem [poprzez] wasze życie, że wiara i nadzieja są wciąż żywe i nowy świat pokoju jest możliwy. Jestem z wami i oręduję za wami przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Rekolekcje 1 Wielki Post 2016

Wydarzenia » Rekolekcje w parafii » Rekolekcje 1 Wielki Post 2016

W dniach 21-25 lutego miały miejsce w naszej parafii rekolekcje, które przeżywaliśmy wraz z zaproszonym gościem - Panią Jadwigą Choroszy. Rekolekcje noszą tytuł "Życie i mierć w mocy języka"

Pani Jadwiga mieszka w Jeleniej Górze. Pzez wiele lat była koordynatorem Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji  Wrocławskiej. Obecnie głosi rekolekcje dla wspólnot modlitewnych w Polsce i za granicą. Wywodzi się z Domowego Kościoła w ruchu Światło – Życie. Posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie. Prowadzi  pomoc dla kobiet z syndromem postaborcyjnym i współpracuje z księżmi egzorcystami.  W naszej diecezji głosiła już rekolekcje w Nowym Sączu,  Brzesku, Brunarach, Olszance, Centrum Ruchu Światło Życie w Krościenku nad Dunajcem i Krynicy Zdroju.

Poniżej zamieszczamy zapis audio całych rekolekcji