Wizyt:
Dzisiaj: 1098Wszystkich: 234628

Orędzie, 25 marca 2020 r.

Drogie dzieci! Jestem z wami przez wszystkie te lata, by was poprowadzić na drogę zbawienia. Wróćcie do mego Syna, wróćcie do modlitwy i postu. Dzieci, pozwólcie, żeby Bóg mówił [do] waszego serca, bo szatan panuje i pragnie zniszczyć wasze życia i ziemię, po której chodzicie. Bądźcie odważni i zdecydujcie się na świętość. Nawrócenie zobaczycie w waszych sercach i rodzinach, modlitwa będzie wysłuchana, Bóg usłyszy wasze wołanie i da wam pokój. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Nowenna Święta Kinga

Wydarzenia » Inne rekolekcje » Nowenna Święta Kinga

Jak co roku główne uroczystości ku czci św. Kingi w Starym Sączu poprzedzone są nowenną. Poniżej przedstawiamy program i zapis poszczególnych nabożeństw.

W związku ze słabą jakością połączenia internetowego występują nieraz kilkusekundowe przeskoki w nagraniach. Niektóre treści są systematycznie powtarzane, ze względu na to, że większość uczestników nabożeństw brało udział tylko w jednej mszy świętej w ramach całej nowenny.

Podczas całej nowenny rozprowadzono  12 tysięcy  broszurek z modlitwą o świętość kapłanów przez wstawiennictwo o. Józefa Andrasza.