25.12.2017 dla Marii
„Drogie dzieci! Dziś niosę wam mego Syna Jezusa, aby dał wam swój pokój i błogosławieństwo. Wzywam was wszystkich, kochane dzieci, abyście dawali świadectwo i żyli łaskami i darami, które otrzymaliście. Nie bójcie się! Módlcie się, aby Duch Święty dał wam moc, abyście byli radosnymi świadkami i ludźmi pokoju i nadziei. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

25.12.2017 dla Jakova
„Drogie dzieci, dzisiaj w tym dniu łaski wzywam was, abyście prosili Pana o dar wiary. Dzieci moje, zdecydujcie się na Boga i zacznijcie żyć i wierzyć w to, do czego Bóg was wzywa. Wierzyć, dzieci moje, oznacza złożyć swoje życie w ręce Boga, w ręce Pana, który was stworzył i który was kocha bezgranicznie. Nie bądźcie wierzącymi tylko w słowach, lecz świadczcie o waszej wierze i żyjcie nią poprzez czyny i osobisty przykład. Rozmawiajcie z Bogiem jak ze swoim Ojcem. Otwórzcie i oddajcie Mu swoje serca, a zobaczycie, jak wasze serca przemienią się i będziecie mogli podziwiać dzieła Boga w waszym życiu. Dzieci moje, nie ma życia bez Boga, i dlatego jako wasza Matka wstawiam się i proszę mojego Syna, aby odnowił wasze serca i napełnił wasze życie swoją bezgraniczną miłością. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Parafia Rzymsko - Katolicka
Najświętszej Maryi Panny - Królowej Polski
Olszanka 95,
33-386 Podegrodzie,

telefon: 18-44-90-240

e-mail: kancelaria@parafiaolszanka.pl

Konto Bankowe:
Bank Spółdzielczy Podegrodzie
48 8814 0003 2000 0000 5063 0001

Uwaga. Ks. Dominik Chmielewski, oraz ks. Piotr Glas nie pracują w naszej parafii i nie są z nią w żaden sposób związani. Ich rekolekcje, które udstępniamy, służą dobru duchowemu naszej wspólnoty i wszystkich zainteresowanych. Parafia nie jest upoważniona do udzielania jakichkolwiek informacji kontaktowych dotyczących w/w księży.

Formularz kontaktowy: