Wizyt:
Dzisiaj: 369Wszystkich: 338654

Orędzie, 25 sierpnia  2020 r.
„Drogie dzieci! To jest czas łaski. Jestem z wami i ponownie wzywam was, wróćcie do Boga i modlitwy dopóki modlitwa nie będzie dla was radością. Dzieci, nie macie przyszłości ani pokoju dopóki wasze życie nie zacznie się [od] osobistego nawrócenia i przemiany w dobro. Zło się zatrzyma i pokój zapanuje w waszych sercach i na świecie. Dlatego, kochane dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Jestem z wami i oręduję przed moim synem Jezusem za każdym z was. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Orędzie, 25 lipca 2020 r.

„Drogie dzieci! W tym niespokojnym czasie, gdzie diabeł zbiera żniwo dusz, by je do siebie przyciągnąć, wzywam was do wytrwałej modlitwy, abyście w modlitwie odkryli Boga miłości i nadziei. Dzieci, weźcie krzyż do rąk. Niech będzie dla was wskazówką, że miłość zawsze zwycięża, w szczególny sposób teraz, gdy krzyż i wiara są odrzucone. Bądźcie odbiciem i przykładem [poprzez] wasze życie, że wiara i nadzieja są wciąż żywe i nowy świat pokoju jest możliwy. Jestem z wami i oręduję za wami przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Ewangelizacja 2014

Wydarzenia » Rekolekcje w parafii » Ewangelizacja 2014

„Nie bój się mała trzódko,

gdyż spodobało się Ojcu waszemu

dać wam królestwo”  Łk.12, 32)

Od 7 do 28 września 2014 r. miały miejsce w naszej parafii rekolekcje ewangelizacyjne, które prowadziła Szkoła Nowej Ewangelizacji im. św. Kingi z Nowego Sącza.

Wszelkie materiały i nagrania wygłoszonych konferencji dostępne są poniżej

Galeria na stronie Szkoły Nowej Ewangelizacji