Ostatnie orędzie

 

2. 03 2019

„Drogie dzieci Nazywam was apostołami mojej miłości. Wskazuję wam na mojego Syna, który jest prawdziwym pokojem i prawdziwą miłością. Jako Matka, z łaski Bożej, pragnę prowadzić was ku Niemu. Przeto, moje dzieci, wzywam was, abyście przyjrzeli się sobie (w świetle) mojego Syna, abyście sercem wpatrywali się w Niego i sercem zobaczyli gdzie wy jesteście i dokąd zmierza wasze życie. Moje dzieci wzywam was do zrozumienia, że dziękując mojemu Synowi, żyjecie z Jego miłości i ofiary. Prosicie mojego Syna, by zmiłował się nad wami, natomiast Ja wzywam WAS do miłosierdzia. Prosicie Go, by okazał wam dobroć i wybaczenie, a ileż czasu ja proszę was, moje dzieci, abyście wybaczali i miłowali wszystkich ludzi, których spotykacie. Kiedy sercem pojmiecie moje słowa, pojmiecie i poznacie prawdziwą miłość i będziecie mogli być apostołami tej miłości, moimi apostołami, moimi drogimi dziećmi. Dziękuję wam.”

 

25. 02 2019
„Drogie dzieci! Dziś wzywam was do nowego życia. Nie ważne ile macie lat, otwórzcie wasze serce Jezusowi, który was przemieni w tym czasie łaski i wy, jak przyroda, będziecie się odradzać do nowego życia w miłości Bożej i otworzycie wasze serce [dla] nieba i rzeczy niebieskich. Jestem jeszcze z wami, bo Bóg, z miłości do was, mi zezwolił. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

 

 

Więcej>>>

 

 

 

Adoracja GMD

Wydarzenia » Adoracja GMD

W niedzielę na adoracji modliła się z nami Julka Kowalczyk i zespół Confessio z Limanowej.

 

 
 

"Baletnice"- to wiersz, który Julka napisała mając 6-lat. Była wówczas radosną, pełną marzeń, szczęśliwą dziewczynką. Kiedy miała 8-lat idąc do szkoły, uległa wypadkowi. Została potrącona na przejściu dla pieszych przez jadący samochód i od tego momentu trwała walka o jej życie i zdrowie. Tytułowy wiersz, mama Julki znalazła dwa lata temu i w tedy też zrodziła się myśl żeby powstała do niego muzyka. Chcemy Was wszystkich prosić o modlitwę w intencji uzdrowienia Juleczki.

Zespół Confessio

tekst: Julia Kowalczyk
muzyka: Maria Gurgul
solo: Sara Kowalczyk
wykonanie : zespół Confessio
realizacja nagrania : Dariusz Kowalczyk