Ostatnie orędzie

25.12.2017 dla Marii
„Drogie dzieci! Dziś niosę wam mego Syna Jezusa, aby dał wam swój pokój i błogosławieństwo. Wzywam was wszystkich, kochane dzieci, abyście dawali świadectwo i żyli łaskami i darami, które otrzymaliście. Nie bójcie się! Módlcie się, aby Duch Święty dał wam moc, abyście byli radosnymi świadkami i ludźmi pokoju i nadziei. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.


25.12.2017 dla Jakova
„Drogie dzieci, dzisiaj w tym dniu łaski wzywam was, abyście prosili Pana o dar wiary. Dzieci moje, zdecydujcie się na Boga i zacznijcie żyć i wierzyć w to, do czego Bóg was wzywa. Wierzyć, dzieci moje, oznacza złożyć swoje życie w ręce Boga, w ręce Pana, który was stworzył i który was kocha bezgranicznie. Nie bądźcie wierzącymi tylko w słowach, lecz świadczcie o waszej wierze i żyjcie nią poprzez czyny i osobisty przykład. Rozmawiajcie z Bogiem jak ze swoim Ojcem. Otwórzcie i oddajcie Mu swoje serca, a zobaczycie, jak wasze serca przemienią się i będziecie mogli podziwiać dzieła Boga w waszym życiu. Dzieci moje, nie ma życia bez Boga, i dlatego jako wasza Matka wstawiam się i proszę mojego Syna, aby odnowił wasze serca i napełnił wasze życie swoją bezgraniczną miłością. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

 

 

Więcej>>>

 

 

 

 

 

 

 

Adoracja GMD

Wydarzenia » Adoracja GMD

W niedzielę na adoracji modliła się z nami Julka Kowalczyk i zespół Confessio z Limanowej.

 

 
 

"Baletnice"- to wiersz, który Julka napisała mając 6-lat. Była wówczas radosną, pełną marzeń, szczęśliwą dziewczynką. Kiedy miała 8-lat idąc do szkoły, uległa wypadkowi. Została potrącona na przejściu dla pieszych przez jadący samochód i od tego momentu trwała walka o jej życie i zdrowie. Tytułowy wiersz, mama Julki znalazła dwa lata temu i w tedy też zrodziła się myśl żeby powstała do niego muzyka. Chcemy Was wszystkich prosić o modlitwę w intencji uzdrowienia Juleczki.

Zespół Confessio

tekst: Julia Kowalczyk
muzyka: Maria Gurgul
solo: Sara Kowalczyk
wykonanie : zespół Confessio
realizacja nagrania : Dariusz Kowalczyk